Vítejte na mém webu

 

Jestli jste i vy stejně jako já milovníky rc trucků a jejich návěsů v měřítku 1:14 , ať už jde o jejich stavbu nebo modelování, mrkněte se dál. Časem sem přidám i nějaké to příslušenství, kterým jsou pro nás, fandy této vysoce návykové činnosti, třeba sklady s VZV, dispečink, dopravní značení a další praktické nezbytnosti, které se dají okolo trucků najít.

 

Doufám, že se Vám budou mé stránky o tomto koníčku líbit a naleznete zde třeba i praktické rady a nebo nápady, které se Vám budou hodit.

 

Přeji příjemné dívání a procházení.

 

Vít Urban (McCornic)

RC trucker :-)

 

Anketa

Líbí se Vám moje stránky? (v případě výhrad mi napište a já se to pokusím změnit ;-) ) Kdopak mi neposlal výhrady?!

Ano, líbí. (3 150)
74%

Ano, líbí s výhradami. (515)
12%

Ne, nelíbí. (594)
14%

Celkový počet hlasů: 4259

!!! Moc prosím ty, co dávájí Ano, líbí s výhradami, aby mi ty výhrady/nápady na zlepšení napsaly, buď do knihy návštěv, anebo přes Napište mi. Budu vděčen za každý názor týkající se zlepšení mých stránek. Děkuji McCornic !!!

Novinky

Nový odkaz na zahraniční e-shop

22.04.2015 10:39
Bohužel se mi znovuzrození zatím moc nedaří z důvodu pracovních povinností, ale alespoň jsem dnes přidal nový odkaz na zahraniční e-shop výrobce rc modelů Carson - www.carson-modelsport.com , kde naleznete další stavebnice návěsů, které lze tahat za kamiony Tamiya.

Znovuzrození/probuzení webu

27.02.2015 12:14
Po delší odmlce, teda hlavně tady na webu (trošku života a funkčnosti jsem vykazoval na FB) jsem se rozhodl to tu třošku opět oživit, tak pokud mi zase nezhatí jiné aktivity plány, tak bych to tu chtěl postupně zase trošku probudit k životu - resp. přidat nějaké to foto, postřehy, předělávky...

Model Hobby 2014

03.10.2014 21:44
Pro oživení stránek jsem dnes navštívil 23. modelářský a hobby veletrh MODEL HOBBY 2014 na výstavišti PVA EXPO PRAHA (Letňany), jehož součástí byla opět i přehlídka rc kamionů a stavební techniky. Sice jsem zde byl pouze jen jako návštěvník a fotograf, ale aspoň jsem pořídil pár fotek, které...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>