Vítejte na mém webu

 

Jestli jste i vy stejně jako já milovníky rc trucků a jejich návěsů v měřítku 1:14 , ať už jde o jejich stavbu nebo modelování, mrkněte se dál. Časem sem přidám i nějaké to příslušenství, kterým jsou pro nás, fandy této vysoce návykové činnosti, třeba sklady s VZV, dispečink, dopravní značení a další praktické nezbytnosti, které se dají okolo trucků najít.

 

Doufám, že se Vám budou mé stránky o tomto koníčku líbit a naleznete zde třeba i praktické rady a nebo nápady, které se Vám budou hodit.

 

Přeji příjemné dívání a procházení.

 

Vít Urban (McCornic)

RC trucker :-)

 

Anketa

Líbí se Vám moje stránky? (v případě výhrad mi napište a já se to pokusím změnit ;-) ) Kdopak mi neposlal výhrady?!

Ano, líbí. (3 910)
71%

Ano, líbí s výhradami. (783)
14%

Ne, nelíbí. (777)
14%

Celkový počet hlasů: 5470

!!! Moc prosím ty, co dávájí Ano, líbí s výhradami, aby mi ty výhrady/nápady na zlepšení napsaly, buď do knihy návštěv, anebo přes Napište mi. Budu vděčen za každý názor týkající se zlepšení mých stránek. Děkuji McCornic !!!

Novinky

Stránka na Facebooku!

20.06.2011 23:16
Právě jsem vytvořil pro vás i doplňující facebookovou stránku těchto webovek a zároveň jsem přidal na mých webovkách facebookové tlačítko s možností "To se mi líbí" na tyto doplňující stránky. Na těchto doplňujících stránkách naleznete fotografie v plné velikosti a případně i...

Nová záložka "Fórum"

17.06.2011 09:45
Dnes jsem pro vás přidal na své stránky další snad užitečnou záložku "Fórum", kde jsem zvolil asi možná předpokládané diskusní téma: "Vše okolo RC trucků a stavební techniky v měřítku 1:14 - 1:16." Takže zde můžete krásně a horlivě diskutovat na toto téma :-).

Info sraz + chl. návěs

17.06.2011 09:27
Bohužel mi nehezky do termínu setkání ve Zruči n. S. vlezla zkouška ze školy, takže se nemůžu zúčastnit, ale případně by jsme se mohli vidět druhý plánovaný termín - v sobotu v Sázavě.   Co se týče návěsu, tak postupně pracuji ve volných chvílích na elektroinstalaci osvětlení, ale občas je to...
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>