Vítejte na mém webu

 

Jestli jste i vy stejně jako já milovníky rc trucků a jejich návěsů v měřítku 1:14 , ať už jde o jejich stavbu nebo modelování, mrkněte se dál. Časem sem přidám i nějaké to příslušenství, kterým jsou pro nás, fandy této vysoce návykové činnosti, třeba sklady s VZV, dispečink, dopravní značení a další praktické nezbytnosti, které se dají okolo trucků najít.

 

Doufám, že se Vám budou mé stránky o tomto koníčku líbit a naleznete zde třeba i praktické rady a nebo nápady, které se Vám budou hodit.

 

Přeji příjemné dívání a procházení.

 

Vít Urban (McCornic)

RC trucker :-)

 

Anketa

Líbí se Vám moje stránky? (v případě výhrad mi napište a já se to pokusím změnit ;-) ) Kdopak mi neposlal výhrady?!

Ano, líbí. (2 742)
90%

Ano, líbí s výhradami. (161)
5%

Ne, nelíbí. (154)
5%

Celkový počet hlasů: 3057

!!! Moc prosím ty, co dávájí Ano, líbí s výhradami, aby mi ty výhrady/nápady na zlepšení napsaly, buď do knihy návštěv, anebo přes Napište mi. Budu vděčen za každý názor týkající se zlepšení mých stránek. Děkuji McCornic !!!

Novinky

Chladírenský návěs už je hotový :-)

02.06.2011 06:40
Konečně se mi povedlo dostavět základní stavebnici návěsu, sice ještě přijdou další vychytávky, ale to až za delší dobu. Již teď, ale jsem pro vás připravil dvě nová videa s tímto návěsem, která naleznete ve Videogalerii, a časem ještě přibudou nějaké fotky ze stavby tohoto návěsu, které opět jak...

Chladírenský návěs - stavba

01.06.2011 12:56
Tak základní stavba návěsu se chýlí do finiše, už zbývá jen domontovat skříň, přišroubovat pár drobností a nakonec ještě nějaké ty samolepky :-).   První veřejné představení proběhne na akci pořádané Davidem Muškou, více informací o této akci naleznete v sekci "Akce".   Po tomto ježdění...

Chladírenský návěs je doma

24.05.2011 22:00
Už mám konečně návěs doma, neodolal jsem a ještě večer jsem dal dohromady nápravy návěsu a také připravil pár fotek pro vás, které naleznete ve fotogalerii ;-).
<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8 >>