Vítejte na mém webu

 

Jestli jste i vy stejně jako já milovníky rc trucků a jejich návěsů v měřítku 1:14 , ať už jde o jejich stavbu nebo modelování, mrkněte se dál. Časem sem přidám i nějaké to příslušenství, kterým jsou pro nás, fandy této vysoce návykové činnosti, třeba sklady s VZV, dispečink, dopravní značení a další praktické nezbytnosti, které se dají okolo trucků najít.

 

Doufám, že se Vám budou mé stránky o tomto koníčku líbit a naleznete zde třeba i praktické rady a nebo nápady, které se Vám budou hodit.

 

Přeji příjemné dívání a procházení.

 

Vít Urban (McCornic)

RC trucker :-)

 

Anketa

Líbí se Vám moje stránky? (v případě výhrad mi napište a já se to pokusím změnit ;-) ) Kdopak mi neposlal výhrady?!

Ano, líbí. (3 470)
75%

Ano, líbí s výhradami. (533)
12%

Ne, nelíbí. (613)
13%

Celkový počet hlasů: 4616

!!! Moc prosím ty, co dávájí Ano, líbí s výhradami, aby mi ty výhrady/nápady na zlepšení napsaly, buď do knihy návštěv, anebo přes Napište mi. Budu vděčen za každý názor týkající se zlepšení mých stránek. Děkuji McCornic !!!

Novinky

Nová videa

19.05.2011 23:10
Ve videogalerii jsem přidal dvě videa a časem by měly přibýt další, sice jsou a budou staršího data pořízení, ale holt mi chvilku trvá než se dostanu k jejich editaci a nahrání na YouTube.

Chladírenský návěs

18.05.2011 20:00
Tak jsem si zamluvil ve firmě Š-HOBBY k mé Scanii návěs, který jak již název článku napovídá bude chladírenský návěs od fy Tamiya. V pondělí 23.5. bych si pro něj měl jet :-). Tak jsem zvědav, jak dlouho mi bude trvat stavba. Už teď mám vymyšlené přídavné diody ;-).

Tak konečně dodesignováno...:-)

23.04.2011 22:40
Konečně se mi povedlo dodělat designovou úpravu mé Scanie. Výsledek můžete vidět ve fotogalerii.
<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8 >>