Vítejte na mém webu

 

Jestli jste i vy stejně jako já milovníky rc trucků a jejich návěsů v měřítku 1:14 , ať už jde o jejich stavbu nebo modelování, mrkněte se dál. Časem sem přidám i nějaké to příslušenství, kterým jsou pro nás, fandy této vysoce návykové činnosti, třeba sklady s VZV, dispečink, dopravní značení a další praktické nezbytnosti, které se dají okolo trucků najít.

 

Doufám, že se Vám budou mé stránky o tomto koníčku líbit a naleznete zde třeba i praktické rady a nebo nápady, které se Vám budou hodit.

 

Přeji příjemné dívání a procházení.

 

Vít Urban (McCornic)

RC trucker :-)

 

Anketa

Líbí se Vám moje stránky? (v případě výhrad mi napište a já se to pokusím změnit ;-) ) Kdopak mi neposlal výhrady?!

Ano, líbí. (3 910)
71%

Ano, líbí s výhradami. (783)
14%

Ne, nelíbí. (777)
14%

Celkový počet hlasů: 5470

!!! Moc prosím ty, co dávájí Ano, líbí s výhradami, aby mi ty výhrady/nápady na zlepšení napsaly, buď do knihy návštěv, anebo přes Napište mi. Budu vděčen za každý názor týkající se zlepšení mých stránek. Děkuji McCornic !!!

Novinky

Hurá jsou barvičky :-)!!!

20.04.2011 22:37
Tak díky tomu, že přišel přeplatek daně z příjmů, jsem dneska nakoupil barvičky a ještě pár diod, takže v nejbližší době už by měla být designová úprava hotová. Také se blýská na nákup nějakého toho návěsu, případně na nákup materiálu na stavbu návěsu. 

Bohužel se čeká na barvičky

15.04.2011 23:00
Protože jsem se opět stal studentem, tak je nedostatek financí a proto trošku trvá dodělání sluneční clony. Došly totiž barvy potřebné k nastříkání této clony a na jejich dokoupení nezbývají finance.

Probíhá designové vylepšení Scanie

01.02.2011 13:00
Právě probíhá menší designové vylepšení mé Scanie, které spočívá v přidání modrých diod do masky chladiče, světelné rampy se čtyřmi parabolami a výměnou maketové sluneční clony za clonu s se světly...
<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8