Proběhlé

Model Hobby 2011


Další letošní akcí po Model Truckfestu je Model Hobby 2011, které se koná jako již obvykle v Praze v Letňanech na zdejším výstavišti. Tato akce proběhne ve dnech 29.9. - 2.10.2011 (více na https://www.model-hobby.cz/). Účast na této akci zatím zvažuji, protože mi již nastanou školní povinnosti, ale kdyby přeci, tak se tam objevím nejspíš v pátek a v sobotu.

 

Tak se přijďte podívat nejen já, ale i ostatní modeláři budou určitě rádi.

Nakonec jsem se rozhodl, že se zúčastním Model Hobby pouze jako návštěvník (na 99% na 1% možná i jako předvádějící)

 

Nakonec se naplnilo to jedno procento, takže pokud budete chtít, tak mě na Model Hobby naleznete v pátek a v sobotu, jak jsem sliboval výše, takže kdo přijdete, tak se na vás budu těšit a budete moct vidět moje, ale i ostatní, modely v akci. Pro ostatní tu zase časem určitě připravím nějakou pěknou fotogalerii z této akce.

 

Truckfest 2011 (Model Truckfest 2011) 

Nejbližší akcí, které se zúčastním, bude Truckfest 2011, který se bude konat 9. - 11. 9. 2011 v Hradci Králové na letišti. V jednání je společné ježdění členů dvou klubů, a to  RC Truck HK a RC Auto Hobby Klub Kobylí. Oba tyto kluby mají vlastní silnice, takže po jejich spojení by měl vzniknout obrovský prostor pro ježdění RC trucků.

Modelářský dětský den Sázava 2011

No a vida, vyklubala se další akce, takže pokud by někomu nevyhovovalo pondělí 20., tak lze nás ještě vidět v sobotu 25.6. tentokrát u MŠ v Sázavě u náměstí. Tuto akci pro změnu pořádá další RC truck modelář Jan Nečas, který vlastní Volvo v designu DHL. Bližší informace určitě časem dodám. Budeme rádi, když se dostavíte buď na jednu z těchto akcí nebo nejlépe na obě. :-)

Slibované bližší informace přímo od pořadatele:

 

Dobrý den,

Posílám instrukce na předváděcí akci na Sázavě, okres Benešov dne 25.6.2011, stavět se začne v 9:00hod. a předpokládaný konec kolem 17hod.

Adresa:

Sázava

Školská ulice

Areál Školy

Souřadnice:

49°52'34.943"N, 14°54'8.972"E

Odkaz na mapu: ZDE

Ježdění ve Zruči nad Sázavou

V červnu přesněji pondělí 20. 6. 2011 pořádá David Muška (www.rctruckkplusk.estranky.cz) ježdění RC trucků ve Zruči nad Sázavou na dopravním hřišti MŠ, předpokládaný začátek je od 10:00 hod. do dokud vydrží baterie a zájem :-), takže se určitě přijďte/přijeďte na nás podívat budeme se na vás těšit.

Účastní se:   David Muška (RC Auto Hobby Klub Kobylí)        

                    Karel Stoklasa (RC Auto Hobby Klub Kobylí)

                    Vít Urban (RC Truck HK) - bohužel se nedostavím, vlezla mi do toho škola :-/

                    Miloš Sloup (RC Truck HK)