Novinky

Nový odkaz na zahraniční e-shop

22.04.2015 10:39

Bohužel se mi znovuzrození zatím moc nedaří z důvodu pracovních povinností, ale alespoň jsem dnes přidal nový odkaz na zahraniční e-shop výrobce rc modelů Carson - www.carson-modelsport.com , kde naleznete další stavebnice návěsů, které lze tahat za kamiony Tamiya.

Znovuzrození/probuzení webu

27.02.2015 12:14

Po delší odmlce, teda hlavně tady na webu (trošku života a funkčnosti jsem vykazoval na FB) jsem se rozhodl to tu třošku opět oživit, tak pokud mi zase nezhatí jiné aktivity plány, tak bych to tu chtěl postupně zase trošku probudit k životu - resp. přidat nějaké to foto, postřehy, předělávky atd.

 

Zatím jsem tedy aktualizoval Kontakty (již se nevyskytuji v Hradci Králové) a nově mě můžete potkat v okolí mé práce na Praze 8. Navíc jsem aktualizoval záložku Akce, kde naleznete odkaz na události na FB, kde by se postupem času měly objevovat akce, kde můžete spatřit RC kamiony a stavební techniku na různých akcích a případně i mě :-D.

Model Hobby 2014

03.10.2014 21:44

Pro oživení stránek jsem dnes navštívil 23. modelářský a hobby veletrh MODEL HOBBY 2014 na výstavišti PVA EXPO PRAHA (Letňany), jehož součástí byla opět i přehlídka rc kamionů a stavební techniky. Sice jsem zde byl pouze jen jako návštěvník a fotograf, ale aspoň jsem pořídil pár fotek, které naleznete na mých FB stránkách. A nakonec jsem si i zajezdil a to díky Milošovi, který mi zapůjčil jedno ze svých aut.

Účast na Model Hobby 2011

29.09.2011 10:30

Nakonec se mi podařilo si zorganizovat čas tak, že se mohu zúčastnit akce Model Hobby 2011.

(více Akce - Plánované)

Truckfest/Model Truckfest začíná

09.09.2011 12:25

Tak lidičky, už je to tady a Truckfest/Model Truckfest začíná, takže v případě, že by jste mě a můj truck chtěli vidět, tak máte možnost. Více na www.truckfest.cz .

Stavba přístřešku pro soupravu

22.08.2011 23:01

Na doprovodných FB stránkách můžete sledovat, jak postupuje stavba přístřešku, který tvoří pro zakrytí soupravy, ale který bude také po složení sloužit jako nadměrný náklad.

(samozřejmě až budou všechny fotky ze stavby a konečný vysledek, tak vám sem dám celou galerii)

Nové fotogalerie

07.08.2011 21:15

O víkendu se mi částečně povedlo, co jsem slíbil, takže ve fotogalerii naleznete nové fotky. Bohužel jsem tak trošku nenašel chuť, čas a inspiraci pro napsání textů k těmto galeriím, ale to snad napravím během týdne. Bohužel se opět nedostalo na video ze Sázavy a ani díky počasí se nepovedlo nahrát nové video celkové soupravy.

Úpravy stránek

04.08.2011 19:27

 Protože se našla chvilka, tak jsem opět zapracoval na nějakých věcech na mých stránkách. Trošku s problémy jsem sem vložil první galerii fotek z úpravy návěsu - osvětlení, dále jsem napsal pár komentářů k fotogaleriím. Také pro zpřehlednění jsem upravil záložku Akce, kterou jsem rozdělil do dvou podsložek: Plánované, Proběhlé. Myslím si, že toto rozdělení uvítáte.

 

Během tohoto víkendu bych měl také dokončit zbývající fotogalerie a možná se i dostane konečně čas na video ze Sázavy.

Nový odkaz

26.07.2011 00:03

 Do záložky Odkazy - E-shopy - české jsem pro vás přidal další odkaz, není to sice e-shop, ale bazar modelů, který naleznete na adrese modelbazar.cz a který se vám určitě taky hodí. Občas zde naleznete i něco k truckům nebo k ovládání.

Nefunkční link na FB

25.07.2011 23:40

 Dneska jsem zjistil, že je nefunkční link s tlačítkem "To se mi líbí" na FB, tak jsem to opravil. 

Tímto bych vás chtěl také požádat o to, aby jste mi napsali skrze kontaktní formulář, pokud naleznete nějaký nedostatek nebo chybu na mých stránkách, budu vám vděčen za tuto informaci, ale zároveň doufám, že to nebude potřeba :-)

Předem děkuji McCornic

1 | 2 | 3 >>