Vítejte na mém webu

 

Jestli jste i vy stejně jako já milovníky rc trucků a jejich návěsů v měřítku 1:14 , ať už jde o jejich stavbu nebo modelování, mrkněte se dál. Časem sem přidám i nějaké to příslušenství, kterým jsou pro nás, fandy této vysoce návykové činnosti, třeba sklady s VZV, dispečink, dopravní značení a další praktické nezbytnosti, které se dají okolo trucků najít.

 

Doufám, že se Vám budou mé stránky o tomto koníčku líbit a naleznete zde třeba i praktické rady a nebo nápady, které se Vám budou hodit.

 

Přeji příjemné dívání a procházení.

 

Vít Urban (McCornic)

RC trucker :-)

 

Anketa

Líbí se Vám moje stránky? (v případě výhrad mi napište a já se to pokusím změnit ;-) ) Kdopak mi neposlal výhrady?!

Ano, líbí. (3 470)
75%

Ano, líbí s výhradami. (533)
12%

Ne, nelíbí. (613)
13%

Celkový počet hlasů: 4616

!!! Moc prosím ty, co dávájí Ano, líbí s výhradami, aby mi ty výhrady/nápady na zlepšení napsaly, buď do knihy návštěv, anebo přes Napište mi. Budu vděčen za každý názor týkající se zlepšení mých stránek. Děkuji McCornic !!!

Novinky

Nové fotogalerie

07.08.2011 21:15
O víkendu se mi částečně povedlo, co jsem slíbil, takže ve fotogalerii naleznete nové fotky. Bohužel jsem tak trošku nenašel chuť, čas a inspiraci pro napsání textů k těmto galeriím, ale to snad napravím během týdne. Bohužel se opět nedostalo na video ze Sázavy a ani díky počasí se nepovedlo nahrát...

Úpravy stránek

04.08.2011 19:27
 Protože se našla chvilka, tak jsem opět zapracoval na nějakých věcech na mých stránkách. Trošku s problémy jsem sem vložil první galerii fotek z úpravy návěsu - osvětlení, dále jsem napsal pár komentářů k fotogaleriím. Také pro zpřehlednění jsem upravil záložku Akce, kterou jsem rozdělil do...

Nový odkaz

26.07.2011 00:03
 Do záložky Odkazy - E-shopy - české jsem pro vás přidal další odkaz, není to sice e-shop, ale bazar modelů, který naleznete na adrese modelbazar.cz a který se vám určitě taky hodí. Občas zde naleznete i něco k truckům nebo k ovládání.
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>